Ongunlar Grup
Ongunlar Grup; inşaat, kimya, kozmetik ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Ongunlar Başarı Faktörleri

Untitled-1 copy

1

KURUMSAL GİRİŞİMCİLİK

Kozmetik, sağlık ürünleri ve hayatı kolaylaştıran ürünler alanında Kurumsal Girişimcilik ile inovatif fikirler geliştirilir. Ürün geliştirme sürecinde «fikir yaratma çalışmaları» yıllar süren araştırmalara dayanmaktadır. Bu çalışmalar yapılırken insanların ihtiyaçları ve talepleri belirlenerek en doğru, en işe yarar ve memnuniyet yaratacak ürün geliştirilir.

Kurumsal Girişimcilik, kurum içinde çalışanların kendi projelerini geliştirmelerine olanak sağlayan bir bakış açısı gerektirir. Çalışanların kendi projelerini geliştirmeleri ise girişimcilik yeteneklerinin yüksek olmasına bağlıdır. Ongunlar Grubun büyüme hedeflerinde en önemli yatırım payını «Kurumsal Girişimcilik» almaktadır.

Bu hedef çalışanların, kendi projelerini geliştirmelerine olanak sağlarken kontrollü ve güvenilir bir oluşum içinde ilerlemeyi beraberinde getirmektedir.

2

YARATICILIK

Yaratıcılık, olmayan bir şeyi hayal edip, herkesten farklı düşünmeyi gerektirir. Yeni fikirler geliştirebilme yeteneğidir.

Ongunlar Grup çalışanlarının en önemli özellikleri arasında «YARATICILIK» gelmektedir. Ekip içinde hedeflenen günlük olaylara ve nesnelere herkesten farklı bakabilmek ve farklı yaklaşımlar geliştirmektir. Ongunlar Grup çalışanlarının yaratıcılığı günlük şeylerin özel olmasını, ihtiyaç olan ama kullanımı zor olan şeylerin de daha çok günlük hayata girip hayatı kolaylaştırmasını sağlar. Düşündüğümüz ve denediğimiz her yeni fikir sürekli daha iyisini keşfetme olanağı sunmaktadır.

Kimya ve Kozmetik alanlarında, hayatımızda sürekli kullandığımız ürünlere farklar getirmek, sağlık sorunlarına yönelik orijinal bir yaklaşım sunmak hedeflenir. Ar-ge bölümümüz inovatif ürünler geliştirmenin yanı sıra geliştirdiği ürünlere kullanılan aktifler ve teknoloji konularında da farklılık getirmektedir.

Bilişim Sistemleri alanında internet çağımızın en önemli iletişim kaynağı olduğu gibi ticari anlamda değerli ve fırsatların olduğu bir dünya haline gelmiştir. Intrajans Ekibi, her yaptığı işte fark yaratan ve internet ortamında projeyi ön plana çıkartacak çözümler üretmektedir.

3

BİLİŞİM ve İLETİŞİM GÜCÜ

Bilişim ve iletişim alanındaki hızlı gelişim bilginin çok hızlı yayılmasını sağlamaktadır. Bu hız teknolojideki gelişimi tetiklemekte ve önemini her zamankinden daha yüksek kılmaktadır.  Bilişim alanındaki gelişime ürün, hizmet veya servis her ne olursa olsun ihtiyaç duyulmaktadır. Rekabetin en sert şekilde yaşandığı piyasa koşullarında firmaların ayakta kalabilmek ve büyümek için kullandıkları en önemli güç bilişim ve iletişimdir.

Günümüzde pazarlara yönelik ürünlerin inovasyonuna ağırlık verilmektedir. Aynı zamanda teknolojik alt yapı gerektiren ve markalarınızı internet, intranet, sesli/görüntülü iletişim, sosyal medya vb. alanlarda ön plana çıkaracak yaratıcı fikirlere ihtiyaç artmaktadır. Intrajans tarafından geliştirilen projeler sadece fikir aşamasında kalmaz, markanızı iletişim kurmak istediğiniz kitleyle iletişime geçirecek yöntemleri en başarılı şekilde uygular. Bu deneyim başarılı ve işinde uzman bir ekiple sağlanmaktadır.

4

EKİP ÇALIŞMASI

Ongunlar Grubun faaliyet gösterdiği iş kollarında çalışan ekipleri, beraber çalışmaya yani ekip çalışmasına yatkın kişilerdir. Ongunlar Grubun başarısının arkasındaki ekipler kendine güvenen, dürüst, empati kurabilen çalışanlardan oluşmaktadır.

İşteki başarı çalışılan ortamda kendine güvenmeyi, güvenilir olmayı, karşımızdakilere güvenmeyi gerektirir. Bu sayede ekiplerden başarılı işler çıkmaktadır. Uzlaşmacı, iyimser, yüksek enerjili ve yeni fikirlere açık, araştırmacı ve yaratıcı kişilerden oluşan Ongunlar Grup çalışanları geliştirdikleri projelerle fark yaratmaktadır.

5

FARKLI DÜŞÜN, FARKLI HİSSET

Başarıyı yakalayabilmek için hızla gelişen dünyada önümüzdeki dönemi en doğru şekilde tahmin etmemiz gerekiyor, ancak ani değişimlerin yaşandığı çağımızda doğru tahmin yapabilmek güçleşiyor.

Ongunlar Grup, vizyon sahibi, yenilikçi düşünce yapısına sahip,  yaratıcı, duyarlı yöneticilerle çalışmaktadır.

Çağı yakalamak için farklı düşünen, farklı hisseden, analitik ve sezgileri güçlü bir takımla çalışmaktadır.

İNTRAJANS

Dijital pazarlamada uzman ajans

0

YILLIK TECRÜBE

YARATICI ÇALIŞMALAR

Markanıza hak ettiği değeri kazandırıyoruz.

WEB TASARIM UYGULAMA

İnternette fark yaratmak mı istiyorsunuz?

0

WEB TASARIM

0

SEO ÇALIŞMALARI

SEO
ÇALIŞMALARI

Google’da yükselmek için doğru adımlar

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya uzmanlarımız markanıza hak ettiği değeri kazandırıyor!

0

Kahve arkadaşı

  • Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.  

    Mustafa Kemal ATATÜRK

    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sosyal Medya Hesaplarımız